EduVisEduVis to sklep internetowy specjalizujący się w produkcji i sprzedaży pomocy dydaktycznych dla szkół i materiałów multimedialnych. Sklep jest efektem 20 lat doświadczeń, które zebraliśmy przy tworzeniu marki ZamKor i sklepu internetowego sklep.zamkor.pl. EduVis powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych dotychczasowych Klientów. Stworzyliśmy przestrzeń, w której zgromadziliśmy pomoce edukacyjne ZamKoru cechujące się najwyższą wartością merytoryczną. Są to fizyczne, chemiczne, biologiczne, matematyczne oraz geograficzne zestawy doświadczalne, które ułatwiają przygotowanie pokazów lub doświadczeń uczniowskich, gry edukacyjne, sprzęt laboratoryjny, modele chemiczne, modele anatomiczne człowieka, bryły geometryczne, tablice i plansze itp. Oferujemy również tablice i monitory interaktywne, tablice suchościeralne i korkowe, systemy do testów i głosowań, akcesoria do prezentacji, projektory, ekrany itp., które przydają się w pracy nie tylko nauczycielom.
Nasi specjaliści cały czas wzbogacają asortyment EduVis o nowe pomoce dydaktyczne i naukowe z różnych dziedzin (fizyka, chemia, biologia, matematyka, geografia, technika, itp.) oraz bardzo przydatne produkty dla klientów indywidualnych i firm z różnych branż. Nasza oferta obejmuje także usługi montażowe oraz informatyczne.

Wierzymy, że wszelkie nauczanie powinno się odbywać przez doświadczenie. To ono dostarcza informacji o otaczającym nas świecie. Tylko doświadczenie może służyć weryfikacji hipotez, dlatego nic nie zastąpi pokazu wykonanego na lekcji, a tym bardziej doświadczenia własnoręcznie przeprowadzonego przez ucznia. Pamiętajmy także, że jeśli chcemy zainteresować dzisiaj naszych słuchaczy, efektywnie z nimi współpracować i ich aktywizować, potrzebujemy do tego nowoczesnej technologii.

Celem EduVis jest dostarczenie naszym Klientom najwyższej jakości produktów wspierających proces kształcenia i rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie w edukacji.

Siedziba firmy:

EduVis M. Kędryna-Piecuch i Wspólnicy sp.j.
ul. Tetmajera 19
31-352 Kraków
handel@eduvis.pl
tel. +48 12 623 25 10

EduVis M. Kędryna-Piecuch i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Krakowie, przy ul. Tetmajera 19, 31-352 Kraków, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000010995, o numerze NIP: 6770079006, reprezentowana przez wspólnika Małgorzatę Kędrynę-Piecuch

Kontakt

Godziny otwarcia: 9:00–15:00 (poniedziałek – piątek)

Dział handlowy: tel. +48 12 623 25 10

Numer konta BGŻ BNP PARIBAS o/Kraków 69 1750 1048 0000 0000 2109 2754

NIP: 6770079006
REGON: 351011055

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. W pozostałym terminie prosimy o kontakt mailowy lub za pomocą formularza znajdującego się na dole strony. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na maile tak szybko, jak to możliwe.

Zapytaj eksperta

Potrzebujesz porady? Nie jesteś pewny, czy dokonałeś dobrego wyboru? Masz pytania dotyczące naszego asortymentu?

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek informacji, napisz, a my postaramy się Ci pomóc.

E-mail: pomoc@eduvis.pl

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy przy zamówieniu lub sprawach handlowych, pytania prosimy kierować do działu handlowego.

E-mail: handel@eduvis.pl