Wszystkie bestsellery
  • Baner EduVis pomoce dydaktyczne - ta sama jakość

    Baner EduVis pomoce dydaktyczne - ta sama jakość
pmvt05.jpg
  • pmvt05.jpg

Projektor Vivitek Qumi Q4

PMVT05
1 899,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Przy zakupie dowolnego projektora z naszej oferty, mobilna tablica interaktywna ONfinity CM2 MAX w promocyjnej cenie 1999 zł. Rabat naliczany przy wystawieniu faktury.

Qumi – wszechstronny projektor LED mieszczący się w dłoni w nowej odsłonie!

Poprzednie model Qumi wyznaczyły nowy trend w dziedzinie mini projektorów, które są niezwykle lekkie i kompaktowe.

500 ANSI lumenów i niesamowity kontrast 30.000:1! Wszystko w rozdzielczości WXGA!

Qumi Q4 wyróżnia bardzo wysoka jasność jak na tej klasy urządzenie - 500 ANSI lumenów! Tak wysoką jasność gwarantuje LEDowe źródło światła o żywotności aż 30.000 godzin. Qumi Q4 wyświetla obraz o maksymalnej przekątnej 90” w rozdzielczości WXGA. Na tym nie koniec zmian! Wysokiej jakości obraz dodatkowo wzmacnia kontrast wynoszący aż 30.000:1!

Nowoczesny design i niezwykła mobilność

Projektor Qumi to urządzenie o nowoczesnym designie, które idealnie komponuje się z wszystkimi urządzeniami najnowszych generacji. Niezwykle małe wymiary (około 3 x 16 x 10 cm oraz zaledwie 460 gram wagi pozwalają na jego swobodne przenoszenie zwiększając tym samym zakres zastosowań.

Idealny do prezentacji – Rozmiary Qumi czynią z niego idealne rozwiązanie dla osób dużo podróżujących czy przedstawicieli handlowych. Schowaj Qumi do kieszeni lub zabierz do torby z laptopem i ciesz się prezentacją w każdym warunkach.

Różne opcje połączeń – Qumi możesz połączyć m.in. z niektórymi urządzeniami mobilnymi, konsolą do gier, notebookiem, kamerą czy zestawem kina domowego. To wszystko za pomocą wielu złącz – HDMI/MHL, 24-pin Universal In, A/V in (mini jack 3.5 mm). Projektor posiada również wyjście audio (mini jack 3.5 mm).

Qumi jest gotowy do pracy w zaledwie kilka sekundy po włączeniu!

Qumi jest projektorem 3D Ready – pozwala na oglądanie trójwymiarowego materiału przy pomocy okularów migawkowych.

Zadbaj o środowisko - źródło światła LED jest źródłem ekologicznym w porównaniu do tradycyjnych lamp zawierających m.in. rtęć. Qumi: mały projektor – wielkie możliwości!

Szczegóły produktu
PMVT05
10000 Przedmioty
Nowy
Zobacz także